ada kek

6 Aralık 2016 Salı

“YEDİ”, ALAÇATI’NIN ARDINDAN ASMALIMESCİT’DE

     Artık İstanbul'da...     
     Alaçatı'nın sevilen mekanlarından ''YEDİ'' Mayıs-Ekim aylarında Alaçatı'da , kış sezonunda ise  Asmalımescit'de.  Oleyyy deme zamanı şimdi. Özleyenler için, YEDİ'ye özel 7 kokteyl, lezzetli yemekler ve iyi müzik sizleri bekliyor olacak. Henüz keşfetmemiş olanlar için, lezzetler hakkında yorumlarımı ve ortam hakkında bilgileri yakında paylaşıyor olacağım.
instagram : yedi.7

“YEDİ”, ALAÇATI’NIN ARDINDAN  ASMALIMESCİT’DE

Kendine özgü atmosferiyle Alaçatı’nın sevilen mekanlarından 
olan Yedi, kış sezonunu Asmalımescit’deki 
yeni  yerinde karşılıyor…

    Misafirlerini ev konforunda ağırlayan yapısıyla kısa sürede müdavimleri oluşan Alaçatı’nın sevilen mekanlarından Yedi, rahat ve konforlu dünyasını Asmalımescit’deki şubesi Tünelin kendine has atmosferi ile birleştirdi.     İşletmeciliğini son olarak Soho House İstanbul’un üyelik müdürlüğü görevini üstlenen, hizmet sektörünün deneyimli ismi Ayça Acet’in yaptığı Yedi; Asmalımescit’deki yeni adresinde de yine lezzetli yemek, iyi müzik, zengin kokteyl seçenekleri ve deneyimli personeli ile hizmet verecek.


      Harun Çınar’ın şefliğinde, dünya mutfağının farklı tatlarını sunan Yedi’de servis öğle yemeği ile başlarken, gün boyu sıcak-soğuk atıştırmalıklar ve birbirinden lezzetli ana yemekler misafirler için özenle hazırlanıyor. Yedi’nin mutfağındaki çeşitlilik mekanın müziğine de yansımış durumda. Yedi Asmalımescit’te Cuma-Cumartesi günleri Discolog, Aksak, Fattish gibi İstanbul gece hayatının önemli dj’leri performanslarını gerçekleştirirken, her çarşamba sürpriz bir müzik etkinliği de düzenleniyor.


      Asmalımescitte de sezonun en dikkat çekici mekanları arasında yer almaya aday olan Yedi, merkezi konumu ile de misafirlerinin gözdesi olmayı hak ediyor.


Adres
Asmalımescit Mah. Sofyalı Sok. No: 11 Beyoğlu – İstanbul
Telefon
212 245 76 11
Hizmet Saatleri
10.00 – 02.00 Hafta içi

10.00 – 04.00 Hafta sonu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder